Chirurgia plastyczna

dr n. med. Jakub Kratochwil

Od wczesnych lat jestem związany z Wrocławiem – tutaj się urodziłem, tutaj rozpocząłem naukę, a w późniejszych latach – działalność zawodową. W latach 1980–1986 studiowałem na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu. Pierwsze doświadczenia w dziedzinie chirurgii zdobywałem na stanowisku asystenta Kliniki Chirurgii Urazowej Akademii Medycznej w latach 1986–1991. W roku 1991 zdałem egzamin I stopnia z chirurgii ogólnej. Chirurgia plastyczna była moim świadomym wyborem i pasją, dlatego doskonaliłem stale umiejętności w tym zakresie. Poszerzałem zręczność i zdobywałem doświadczenie w zakresie technik operacyjnych podczas pracy na Oddziale Chirurgii Plastycznej Okręgowego Szpitala Kolejowego we Wrocławiu w latach 1991–2006. Wyrazem mojej działalności był zdany w 1995 roku egzamin II stopnia z chirurgii plastycznej, a w listopadzie 2000 roku otrzymałem tytuł Doktora Nauk Medycznych (praca doktorska pod tytułem: Badania doświadczalne materiałów do homeostazy miejscowej).

Chirurgia plastyczna - Wrocław - dr Kratochwil
Medycyna estetyczna

lek. med. Łukasz Kratochwil

Chirurgia plastyczna była moją pasją przez całe życie. Od najmłodszych lat obserwowałem pracę swojego Dziadka i Ojca, marząc, że któregoś dnia będę miał możliwość operowania z nimi przy jednym stole. Wyrazem tego było ukończenie Medycyny na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu w 2015 r. Od tego czasu stale pracuję i rozwijam swoje zdolności chirurgiczne. W 2017 r. rozpocząłem specjalizację z zakresu Chirurgii Plastycznej w Ośrodku Chirurgii Plastycznej i Oparzeń w Nowej Soli. Uczęszczam na liczne kursy mające na celu stały rozwój naszego gabinetu i zapewnienie naszym pacjentom najwyższej jakość usług. Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej co daje mi możliwość konfrontowania swoich pomysłów, spostrzeżeń i przypadków medycznych z innymi członkami towarzystwa.

Chirurgia plastyczna - Wrocław - dr Kratochwil
 • review rating 5  Drobny zabieg a miałam wiele obaw. Okazały się bezpodstawne. Drobiazgowy wywiad przed zabiegiem, wszystko zostało mi szczegółowo wyjaśnione i omówione. Sam zabieg przeprowadzony szybko i bardzo profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona, że się mu poddałam i to w tak dobrej klinice. Doskonała opieka!

  thumb Monika Karwińska
  7/21/2019
 • review rating 5  Żona była na czterech sesjach które się HIFU nazywają. Osobiście mnie to nie przekonywało od samego początku, lecz w tej chwili patrząc na efekty na jej twarzy to muszę przyznać iż warto było zapłacić za te kilka zabiegów. Dwie sesje są jeszcze przed nią, lecz już teraz jest bardzo zadowolona.

  thumb Krzysztof Ratajczyk
  8/22/2019
 • review rating 5  W klinice pracują na prawdę przemili ludzie. Jestem zaskoczona obsługą, terminowością i wiedzą personelu. Skorzystałam z zabiegu hifu i szczerze polecam. Bezpoleśnie a efekty - wow!

  thumb Martyna Michalska
  9/25/2019
 • review rating 5  Żona jest zadowolona, a to oznacza że ja jestem zadowolony, a to oznacza że z czystym sercem mogę polecić. Ja sam raczej nie skorzystam, ale wrażenia mojej drugiej połówki są bardzo dobre, a same efekty które widać na oczy też robią wrażenie.

  thumb Tomasz Mazurek
  6/25/2019