Chirurgia plastyczna

dr n. med. Jakub Kratochwil

Od wczesnych lat jestem związany z Wrocławiem – tutaj się urodziłem, tutaj rozpocząłem naukę, a w późniejszych latach – działalność zawodową. W latach 1980–1986 studiowałem na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu. Pierwsze doświadczenia w dziedzinie chirurgii zdobywałem na stanowisku asystenta Kliniki Chirurgii Urazowej Akademii Medycznej w latach 1986–1991. W roku 1991 zdałem egzamin I stopnia z chirurgii ogólnej. Chirurgia plastyczna była moim świadomym wyborem i pasją, dlatego doskonaliłem stale umiejętności w tym zakresie. Poszerzałem zręczność i zdobywałem doświadczenie w zakresie technik operacyjnych podczas pracy na Oddziale Chirurgii Plastycznej Okręgowego Szpitala Kolejowego we Wrocławiu w latach 1991–2006. Wyrazem mojej działalności był zdany w 1995 roku egzamin II stopnia z chirurgii plastycznej, a w listopadzie 2000 roku otrzymałem tytuł Doktora Nauk Medycznych (praca doktorska pod tytułem: Badania doświadczalne materiałów do homeostazy miejscowej).

Chirurgia plastyczna - Wrocław - dr Kratochwil
Medycyna estetyczna

lek. med. Łukasz Kratochwil

Chirurgia plastyczna była moją pasją przez całe życie. Od najmłodszych lat obserwowałem pracę swojego Dziadka i Ojca, marząc, że któregoś dnia będę miał możliwość operowania z nimi przy jednym stole. Wyrazem tego było ukończenie Medycyny na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu w 2015 r. Od tego czasu stale pracuję i rozwijam swoje zdolności chirurgiczne. W 2017 r. rozpocząłem specjalizację z zakresu Chirurgii Plastycznej w Ośrodku Chirurgii Plastycznej i Oparzeń w Nowej Soli. Uczęszczam na liczne kursy mające na celu stały rozwój naszego gabinetu i zapewnienie naszym pacjentom najwyższej jakość usług. Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej co daje mi możliwość konfrontowania swoich pomysłów, spostrzeżeń i przypadków medycznych z innymi członkami towarzystwa.

Chirurgia plastyczna - Wrocław - dr Kratochwil
 • review rating 5  Byłam nieco sceptycznie nastawiona na takie ingerowanie w naturę, lecz rozmowa z Doktorem, wraz z pełną konsultacją medyczną okazały się strzałem w dziesiątkę. Efekty są fenomenalne. Polecam każdemu kto chciałby coś sobie poprawić.

  thumb Monika Kowolik
  5/23/2019
 • review rating 5  Nie będę się wdawał w szczegóły co poprawiłem, lecz mogę śmiało napisać iż efekty całkowicie spełniły moje oczekiwania. Takie decyzje nigdy nie są łatwe lecz profesjonalne podejście doktora do tematu, prezentacja i opis przewidywanych efektów wystarczająco mnie przekonały zrealizowania zabiegu. I jestem z niego mega zadowolony !!.

  thumb Witold Jędrzejczak
  7/25/2019
 • review rating 5  mogę teraz napisać z czystym sumieniem że Bogu dziękuję że mi tego doktora w 5 dziesięcioleciu życia na drodze postawił. Byłem we Wrocławiu u 3 lekarzy wcześniej. I w Poznaniu i w Łodzi u innych. Koniec kompleksów, blizny pogojone lepiej niż się spodziewałem. Zdjęć już niestety nie powtórzę i żałuję tylko że tak późno na Pan Kratochwila i jego zespół trafiłem. Z tego miejsca serdecznie chcę podziękować za opiekę i nowy start w życiu ! Wiktor Szwarc z rodziną

  thumb Wiktor Szwarc
  10/22/2019
 • review rating 5  Żona była na czterech sesjach które się HIFU nazywają. Osobiście mnie to nie przekonywało od samego początku, lecz w tej chwili patrząc na efekty na jej twarzy to muszę przyznać iż warto było zapłacić za te kilka zabiegów. Dwie sesje są jeszcze przed nią, lecz już teraz jest bardzo zadowolona.

  thumb Krzysztof Ratajczyk
  8/22/2019